نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه ثبت نام در کنفرانس اطلاعات مکانی 2019 (GeoSpatial Conference 2019)

اطلاعیه ثبت نام در کنفرانس اطلاعات مکانی 2019 (GeoSpatial Conference 2019)


به اطلاع می رساند، با توجه به اینکه تعداد محدودی ظرفیت خالی در کارگاه های همایش موجود می باشد کمیته برگزاری همایش تصمیم به ثبت نام دانشجویی رایگان (بدون دریافت گواهی شرکت در کارگاه) جهت تکمیل ظرفیت کارگاه ها گرفته است. اولویت ثبت نام با دانشجویانی است که قبلا جهت شرکت در همایش، ثبت نام و پرداخت نموده اند. چنانچه همچنان ظرفیت خالی موجود باشد از دانشجویان دیگر نیز ثبت نام به عمل خواهد آمد. 
خواهشمند است چنانچه تمایل به شرکت در یک و یا حداکثر دو کارگاه را دارید اطلاعات زیر را حداکثر تا تاریخ یکشنبه 14 مهر به ایمیل همایش ارسال نمایید:
- نام و نام خانوادگی و کد مقاله و یا شماره ثبت نام (در صورتی که ثبت نام همایش نداشته اید حتما قید نمایید) 
- اسامی حداکثر دو عنوان کارگاه بترتیب اولویت
- ضمیمه کردن تصویر کارت دانشجویی معتبر
پس از بررسی اطلاعات فوق، ایمیلی از طرف کمیته اجرایی همایش جهت تایید و یا عدم تایید ثبت نام شما ارسال خواهد شد. 
همچنین به منظور انتقال شرکت کنندگان محترم به محل برگزاری کنفرانس در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس از مقابل درب پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران (واقع در کارگرشمالی بعد از تقاطع جلال آل احمد) در نظر گرفته شده است. 
•  ساعت حرکت (رفت) : 7:30 صبح 
•  ساعت حرکت (برگشت): 17:30 بعدازظهر
با توجه به محدودیت فضا، اولویت استفاده با افرادی است که ثبت نام نمایند. لطفا در صورت تمایل، نام و نام خانوادگی، کد مقاله و یا کد ثبت نام خود را به ایمیل همایش ارسال نمایید. لازم به ذکر است که اساتید محترم دانشگاه نیز می توانند از این امکانات جهت حضور در محل همایش استفاده نمایند.
ایمیل همایش: 
geospatial.conf@ut.ac.ir
کمیته اجرایی همایش بین المللی اطلاعات مکانی 2019