آرشیو کلیه اخبار، رویدادها و اطلاعیه‌ها

 

 

 

بازگشت

اخبار و رویدادها

اطلاعیه طرح دستیار فناوری حوزه معاونت فناوری و نوآوری ریاست جمهوری

شناسه : 130660310

اطلاعیه طرح دستیار فناوری حوزه معاونت فناوری و نوآوری ریاست جمهوری 

در راستای بهبود توانمندی دانشجویان در حوزه مهارت‌های مرتبط با کسب و کار و توسعه فردی که بهتر است یک دانشجو در طی دوران تحصیل فراگیرد، علاوه بر فراگیری بعضی از این مهارت‌ها ضمن برنامه‌های دستیاری آموزشی و پژوهشی و بسیاری از توانایی‌ها حین انجام پایان‌نامه‌های دانشجویی، لازم است دانشجویان مهارت‌های مرتبط با کارآفرینی، کار تیمی، دانش تجاری و پیشگامی در عرصه فناوری و نوآوری را آموزش ببینند. طرح حاضر تحت عنوان «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک های علم و فناوری در هر استان برنامه‌ریزی شده است. این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزه‌های دانشجویان در راستای استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه محور، پاسخگو و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید و نشاط و القای تفکر آموزش پویا در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص تنظیم و برنامه‌ریزی شده است. سامانه حاضر با همکاری پارک های علم و فناوری به منظور تجمیع اجزای این اکوسیستم و ارائه درخواست ها طراحی و راه اندازی شده است. آیین نامه طرح نیز از اینجا قابل دسترس است.

معاونت فناوری و نوآوری


راه های ارتباطی با پارک های فعال در طرح

 

سامانه طرح دستیار فناوری

 

بنابر اخبار دریافتی از ریاست پارک علم و فناوری در روز چهارشنبه ۲۶ مرداد، به طور کلی ۱۵۰ نفر ظرفیت دانشگاه تهران است و تا کنون تعدادی ار دانشجویان ثبت نام کرده اند. لذا به دانشجویان اطلاع رسانی می شود تا ظرفیت پر نشده وارد سامانه شده و ثبت نام کنند.
در ازای ۵۰ ساعت کار ماهانه در یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری، مبلغ ۱-۲-۳ میلیون تومان ماهانه به دانشجویان کارشناسی تا دکتری پرداخت میشود. هم یادگیری و مهارت افزایی است، هم ورود به دنیای نواوری و هم کمک هزینه است.

 

آدرس کوتاه :