آرشیو کلیه اخبار، رویدادها و اطلاعیه‌ها

 

 

 

بازگشت

اخبار و رویدادها

آغاز فعالیت موسسه خیریه مهرگستران فنی

شناسه : 117087010

آغاز فعالیت موسسه خیریه مهرگستران فنیمؤسسه مهرگستران فنی با همت جمعی از اساتید گرانمایه دانشکدگان فنی در راستای بسط و توسعه عدالت آموزشی و کمک به تحصیل دانش آموزان در استان سیستان و بلوچستان تاسسیس شده است. از شما اساتید، کارکنان، دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می خواهیم ما را در این مسیر خیرخواهانه و احداث پروژه مدرسه شبانه روزی مهرستان همراهی کنید.

مؤسسه مهرگستران فنی با نام رسمی خیریه مهرگستران فنی دور اندیش در تاریخ 1400/7/4 با اخذ مجوز فعالیت در سطح  منطقه‌ای (تهران، سیستان و بلوچستان) از وزارت کشور به صورت رسمی به ثبت رسیده است.

اعضای هیئت مدیره این مؤسسه متشکل از جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکدگان فنی دانشگاه تهران و شامل 5 نفر عضو اصلی و یک نفر بازرس و یک نفر عضو علی‌البدل می‌باشند، و مدیرعامل مؤسسه جناب آقای دکتر مجتبی شریعتی نیاسر عضو هیئت مدیره دانشکدگان فنی دانشگاه تهران می‌باشد.

در حال حاضر احداث پروژه پانسیون و مدرسه پاک شهرستان مهرستان در دستور کار مؤسسه مهرگستران فنی قرار دارد. طرح موضوع این پروژه توسط موسسه خیریه هاسب مطرح شد و پس از آن اقدامات بعدی در این خصوص شامل بازدید از شهرستان مهرستان، عقد تفاهم نامه سه جانبه احداث پانسیون با حضور مسئولین منطقه، واگذاری زمین به مؤسسه مهرگستران، شروع فرآیندهای طراحی ساختمان و آماده‌سازی زمین انجام گرفت. واگذاری زمین از طریق اداره راه و شهرسازی با همکاری فرمانداری و شهرداری با زمینی به مساحت تقریباً 5/1 هکتار صورت گرفت. موقعیت دقیق پروژه، شهرستان مهرستان، محله‌ی مسکن مهر فرهنگیان است.

دانلود اولین خبرنامه

دانلود پوستر موسسه مهر گستران فنی

 

آدرس کوتاه :