آرشیو کلیه اخبار، رویدادها و اطلاعیه‌ها

 

 

 

بازگشت

اخبار و رویدادها

برگزاری جلسه مشترک ریاست اداره کل کاداستر کشور با هیئت رئیسه دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی

شناسه : 114929804

برگزاری جلسه مشترک ریاست اداره کل کاداستر کشور با هیئت رئیسه دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانیدر جلسه مشترکی که صبح روز چهارشنبه 1400/10/01 در محل دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی برگزار شد، آقای دکتر سعادت سرشت، ریاست دانشکده، ضمن برشمردن توانمندیهای دانشکده، در چارچوب ایجاد ارتباط پایدار بین دانشکده و کاداستر در هر سه بخش آموزشی، پژوهشی و نوآوری به تبیین دیدگاه جدید دانشکده در قالب طرح تحول پرداختند. و امضای تفاهم نامه جامع همکاری فیمابین و بکارگیری مرکز نوآوری iGITEX دانشکده برای شکل دادن این ارتباط مستمر را خواستار شدند. آقای مهندس فلاح تفتی، ریاست اداره کل کاداستر کشور هم ضمن ابراز علاقه بر برقراری ارتباط ریشه‌ای همه جانبه مستقل از تغییرات مدیریتی و در قالب ساختار تحولی قوه قضائیه و درنظر گرفتن اسناد بالادستی، آمادگی کاداستر را به ایجاد اتاق فکری جهت پیشبرد اهداف کاداستر با همراهی دانشکده برای حل مشکلات فنی اعلام کرد.

در این جلسه که با حضور تنی چند از اعضای هیئت علمی دانشکده به همراه هیئت رئیسه دانشکده برگزار شد، سایر حاضرین نیز به بیان نقطه نظرات خود در خصوص لزوم و نحوه ارتباط مستمر دانشکده با کاداستر به بیان نظرات خود پرداختند.

در پایان، آقای مهندس فلاح تفتی از مرکز راه اندازی اکوسیستم نوآوری فناورانه مبتنی بر دانشکده و دفتر نوآوری دانشکده بازدیدی به عمل آوردند.

آدرس کوتاه :