نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم 2-99-98

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم 2-99-98


به منظور رعایت ملاحظات بهداشتی و حفظ سلامت دانشجویان، بر اساس مذاکرات انجام شده در جلسه مورخ ۳۰/‏۰۳/‏۹۹‬ شورای آموزشی دانشگاه و همچنین هماهنگی‌های انجام شده در جلسه مورخ ۰۶/‏۰۳/‏۹۹‬ کمیته منتخب شورای آموزشی که با حضور ریاست محترم دانشگاه تشکیل شد، نحوه برگزاری آزمون‌های پایانی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱- امتحانات دروس مقطع کارشناسی بصورت حضوری و طبق تقویم آموزشی و برنامه زمانبندی اعلام شده برای هر درس، از تاریخ ۰۵/‏۰۴/‏۹۹‬ برگزار خواهد شد. دانشجویان ساکن در استان‌های تهران، البرز و قم (پردیس فارابی) با حضور در دانشکده‌های خود در دانشگاه و دانشجویان ساکن در شهرستانها با حضور در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان‌های محل سکونت خود در آزمون‌های پایانی نیمسال شرکت خواهند نمود. سوالات آزمون‌ها بصورت چند گزینه‌ای خواهد بود. انتخاب محل آزمون بعهده دانشجو است. سامانه مربوط به نحوه انتخاب محل آزمون و مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور، متعاقباً توسط مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه اعلام می‌شود.

۲- پیرو بخشنامه‌های قبلی، امتحانات دروس مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای همه دانشجویان بصورت الکترونیکی برگزار می‌گردد. استاد هر درس مرجع ارزشیابی دانشجو در همان درس بوده و نسبت به ارزیابی و امتحانات پایانی اقدام خواهد نمود. در موارد خاص آزمون برخی از دروس با تأیید واحد و ستاد برگزاری آزمون‌های دانشگاه می‌تواند بر اساس مفاد بند ۱ برگزار شود.

۳- آزمون پایان ترم دانشجویان خارجی که به کشور خود بازگشته‌اند صرفاً بصورت الکترونیکی برگزار شود و برای آن دسته از دانشجویان خارجی که در داخل کشور هستند مطابق بندهای ۱ و ۲ صورت پذیرد.

۴- مرکز مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی دانشگاه اطلاعات لازم در خصوص روش‌های آزمون‌های الکترونیکی و مستندات لازم برای برگزاری آزمون‌های الکترونیکی را به واحدها ارائه خواهد داد.